86 85 32229 | 85 2405656 | info@ozodenta.lt

TERAPINIS GYDYMAS

TERAPINIS GYDYMAS

Dantu ėduonis yra viena iš labiausiai paplitusių ligų.Kai apnašose esančios rūgštys pasiekia danties emalį,sukeliama jo demineralizacija,palaipsniui formuojasi ertmė.

 

Dantų ėduonis gali sukelti skausmą (ypač po saldaus,karšto ar šalto maisto), diskomfortą dėl pablogėjusios išvaizdos.
Ėduonies gydymas – tai kariozinių audinių šalinimas, danties atstatymas plombinemis medžiagomis.

 

Mūsų odontologijos klinikoje, Jūsų pageidavimu, Terapinis gydymas gali būti atliekamas taikant vietinę nejautrą. Defektų atstatymui naudojamos aukštos kokybės plombinės medžiagos. Plombavimo metu atstatoma danties anotominė forma, spalva parenkama pagal šalia esančių dantų spalvą, atstatoma kramtymo funkcija.

 

Endodontinis gydymas – tai šaknų kanalų gydymas ir plombavimas,nekokybiškai užplombuotų kanalų pergydymas.
Kai dantų ėduonis negydomas, pažeidžiama pulpa. Tai minkštasis danties audinys, kuriame yra kraujagyslės, nervų skaidulos. Esant uždegimui žmogui gali atsirasti skausmo priepuoliai. 

Endodontinio gydymo metu pažeisti audiniai pašalinami iš šaknų ir hermetiškai užplombuojami.

 

Jei tik įmanoma, “Ozodenta” odontologijos klinikoje visada stengiamės išsaugoti natūralų dantį.

ESTETINIS PLOMBAVIMAS

ESTETINIS PLOMBAVIMAS

Tai viena plačiausiai atliekamų estetinės odontologijos procedūrų, kuomet siekiama gražesnės, baltesnės, lygesnės šypsenos išsaugant kuo daugiau nuosavų danties audinių.

 

Estetinis plombavimas dažniausiai atliekamas, kai:

 

 • Norima šviesesnių dantų, kokių dantų balinimo procedūromis pasiekti nepavyko. Tuomet, saugant nuosavus danties audinius, tik lengvai grąžteliu pašiurkštinamas paviršius, kuris po to padengiamas norimo baltumo plombine medžiaga.

 

estetinis1

 

 • Yra nepageidaujamų tarpų tarp dantų, kurie procedūros metu uždaromi plombine medžiaga.

 

estetinis2

 

 • Priekiniai dantys yra nudilę, sutrumpėję, atsivėręs minkštesnis danties audinys-dentinas, kuris dar greičiau dyla. Tokiu atveju laikui bėgant dantys pasidaro jautrūs, skausmingi. Todėl estetinis plombavimas nudilusiems dantims yra rekomenduojamas ne tik dėl gražesnio poprocedūrinio vaizdo, bet ir dėl geresnės jų būklės bei gyvybingumo išsaugojimo.Kartais dantys būna taip stipriai nudilę, kad pakinta visas sukandimas, o vietos priekinių dantų kandamųjų kraštų priplombavimui ir prailginimui nebėra. Tada reikalinga sukandimo aukščio kėlimo procedūra, kuomet galiniai dantys paaukštinami plomba ir taip sukuriama vieta priekinių dantų nudilusių kandamųjų kraštų priplombavimui.Po to būtina apsauginė kapa nuo bruksizmo nakčiai, kad restauracijos nenuskilinėtų nuo griežimo dantimis.

 

 •  Yra kreivi priekiniai dantys, o breketų dėl tam tikrų priežasčių atsisakoma.

 

estetinis3 estetinis4

VAIKŲ DANTŲ GYDYMAS

VAIKŲ DANTŲ GYDYMAS

Kai kurie tėveliai mano,kad pieninių dantų gydyti nereikia, nes jie vis tiek iškris. Deja… Reikia nepamiršti, kad po juo yra nuolatinio danties užuomazga. Jei negydomas pieninukas, gali nukentėti po juo esantis nuolatinis dantukas.

 

Pieninius dantukus gydyti būtina. Tai reikia daryti laiku, nelaukiant,kol pradės skaudėti.
Taigi tėveliai neturėtų gąsdinti vaiko, kad „nevalysi dantukų, tai eisim pas dantų gydytoją, o tada tai jau skaudės“…

 

Laiku atėjus pas gydytoją odontologą, gydymas bus neskausmingas, dantuką galima užplombuoti vaikiškomis plombomis, kurių spalvų pasirinkimas “Ozodenta” odontologijos klinikoje yra labai įvairus, o norimą spalvą mažylis netgi galės pasirinkti pats.
Taigi tinkama vaiko dantukų priežiūra namuose ir laiku sugydyti dantys yra neįkainuojama investicija į vaiko sveikatą ateityje.

VAIKŲ KRŪMINIŲ DANTŲ SILANTAVIMAS

VAIKŲ KRŪMINIŲ DANTŲ SILANTAVIMAS

Nepamirškite apsilankyti pas odontologą išdygus pirmiesiems krūminiams dantims.Ėduonis dažniausiai išsivysto krūminių dantų vagelėse. Silantai – skysta plombinė medžiaga,kuria užpilamos nuolatinių dantų vagelės. Kokybiškai uždėtas silantas apsaugo dantuką keleriems metams.

DANTŲ PROTEZAVIMAS

DANTŲ PROTEZAVIMAS

Dantų protezavimas – tai danties ar kelių dantų kietųjų audinių atkūrimas išsaugant anotominę formą, spalvą,kai jų negalima atkurti plombinėmis medžiagomis.

 

Dantų protezai yra skirstomi išimamus ir neišimamus.
Neišimami (fiksuoti) dantų protezai pritvirtinami prie likusių žmogaus dantų ar dantų implantų.

 

Išimami protezai turi būti kiekvieną kartą išimami dantų valymo metu. Išimami protezai yra siūlomi,kai nėra galimybės protezus fiksuoti ant dantų ar dantų implantų.
Neišimami protezai yra brangesni,tačiau jie artimiausi natūraliems dantims.

 

Mūsų odontologijos klinikoje, Vilniuje, siūlomi išimami (plokštelės, dalinės plokštelės, lanko atrminiai protezai) bei neišimami (metalo keramikos, cirkonio oksido, bemetalės keramikos, lieti vainikėliai) dantų protezai.

PROFESIONALI BURNOS HIGIENA

PROFESIONALI BURNOS HIGIENA

Burnos higiena- tai burnos ertmės priežiūra,dantų apnašų šalinimas, siekiant užkirsti kelią apnašų sukeliamoms ligoms. Skiriama asmens ir profesionali burnos higiena.

 

Profesionali burnos higiena – tai higieninė procedūra, kurią atliekame ir “Ozodenta” odontologijos klinikoje, jos metu pašalinamas mineralizuotas ir nemineralizuotas dantų apnašas, poliruojami dantų paviršiai. Taip pat paviršiai nupurškiami „Air flow“ sistema,kurios metu pašalinamas apnašas, susidaręs dėl rūkymo, kavos, arbatos vartojimo.

 

Profesionalios burnos higienos dažnumas priklauso nuo paciento burnos higienos kokybės, apnašų kaupimosi intensyvumo, kaip dažnai reikia atlikti profesionalios burnos higienos procedūrą Jums gali patirti mūsų odontologijos klinikos specialistai.

CHIRURGINĖS PROCEDŪROS

CHIRURGINĖS PROCEDŪROS

Chirurgines procedūros – tai dantų rovimas, pūlinių atvėrimas, dantenų chirurginis gydymas, dantų šaknų rezekcijos, implantavimas.

 

 • Dantų rovimas yra dažniausiai atliekama chirurginė procedūra.Procedūra neskausminga,atliekama taikant vietinę nejautrą. “Ozodenta” klinikoje kiekvienas pacientas yra nuodugniai ištiriamas prieš procedūrą (esant reikalui siunčiamas konsultacijai pas terapeutą, kardiochirurgą). Taip pat kiekvienas pacientas yra individualiai paruošiamas chirurginei intervencijai.

 

 • Dantų implantavimas. Dantų implantai padeda atstatyti prarastus dantis,tai vienas pažangiausių gydymo būdų,kuris suteikia galimybę jaustis kaip su savais dantimis. Atliekant implantaciją, specialiai gamintojų sukurtas danties šaknies formos varžtas įsriegiamas į žandikaulio kaulą,kur nėra danties ir tampa „nauja šaknimi“ būsimam dančiui. Implantai naudojami vienam, keliems ar visiems dantims atkurti.

  Anksciau,kai trūkdavo vieno danties, gretimi du būdavo nušlifuojami ir uždedamas tiltas. Dabar įsukus implantą gretimi dantys išlieka sveiki.

  Dažnai dantų implantus renkasi žmonės anksčiau nešioję išimamus protezus.

  Mūsų odontologijos klinika naudoja pasaulyje pripažintas implantų sistemas „STRAUMAN“ (Šveicarija),“Biohorizons“ (JAV).

 

 • Sinuso pakėlimas. Sinuso pakėlimas – tai chirurginė dantų kaulo persodinimo procedūra, dažniausiai atliekama ruošiant įsriegti dantų implantus viršutiniame žandikaulio gale. Sinuso pakėlimo procedūra yra atliekama pacientams, kurie neturi pakankamai kaulo sinuso vietoje, tam, kad būtų galima gerai įtvirtinti dantų implantą.

  Sinuso pakėlimas yra uždaras ir atviras. Atviras sinuso pakėlimas padidina kaulo kiekį bendroje zonoje,tuo tarpu uždaras sinuso pakėlimas atliekamas būtent toje vietoje, į kurią bus įsriegtas danties implantas. Uždaras sinuso pakėlimas atliekamas implantacijos metu.

„Ozodenta“ odontologijos klinika

Adresas: Ozo 20-10, LT-07151, Vilnius
Tel nr.: 86 85 32229, 85 2405656
El. p.: info@ozodenta.lt
Darbo laikas: I-V 08:00-20:00

dbl-2